Podkłady higieniczne Protectiva Soft

Miękkie w dotyku i super chłonne podkłady higieniczne z ekstraktem z zielonej herbaty.
Podkłady chłonne Protectiva Soft to praktyczne wsparcie przy pielęgnacji dzieci i osób starszych. Wielowarstwowa struktura podkładu o wysokim stopniu chłonności sprawia, że już w kilka sekund wilgoć wsiąka do środka zamieniając ją w żel.
Warstwa wierzchnia zapewnia uczucie suchości. Zewnętrzna antypoślizgowa powłoka nie przepuszcza wilgoci chroniąc otoczenie i utrzymując podkład we właściwym miejscu. Zastosowanie w SAP ekstraktu z zielonej herbaty, który wykazuje właściwości bakteriobójcze i antyseptyczne, nie tylko chroni skórę przed odparzeniami i odleżynami, ale również eliminuje nieprzyjemny zapach.
Protectiva Soft to podkład, który doskonale spełnia swoją funkcję, szybko i dobrze wchłania płyn, nie przesiąka i daje komfort. 

Doskonale sprawdza się podczas:
– opieki nad niemowlakiem
– opieki nad osobami starszymi
– opieki nad osobami chorymi
– połogu
– pobytu w szpitalu itp.

Zmieniamy się dla Was. Opakowania naszych podkładów przybrały nową szatę graficzną oraz powstał nowy rodzaj najbardziej miękkich, a zarazem najlepiej chłonnych podkładów Protectiva Soft Maxi.

kod: PRO/S/90/1
opak.: 30 szt.
szt/karton: 4 op.
karton/paleta: 32

kod: PRO/S/60
opak.: 30 szt.
op./karton: 6 op.
karton/paleta: 24

kod: PRO/S/45
opak.: 30 szt.
op./karton: 8 op.
karton/paleta: 32

kod: PRO/S/90/4
opak.: 5 szt.
op./karton: 18 op.
karton/paleta: 32

kod: PRO/S/90/3
opak.: 30 szt.
szt/karton: 4 op.
karton/paleta: 24

Aktualnie jesteśmy w trakcie wdrażania nowych opakowań  jednak  niektórzy z naszych kontrahentów nadal posiadają produkty w opakowaniach z poprzednią grafiką lub w opakowaniach zastępczych. Podkłady Protectiva Soft w rozmiarze 45×60 będą sprzedawane w dotychczasowych opakowaniach do wyczerpania zapasów.  Licząc na wyrozumiałość gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

Protectiva Baby Care

Wyjątkowo miękkie podkłady przygotowane specjalnie dla małych dzieci. Delikatna skóra niemowląt wymaga równie delikatnego materiału z którym ma kontakt. Góra podkładu jest wyłożona specjalną włókniną, która nadaje taką delikatność. Miękka pulpa celulozowa wchłania wilgoć i tworzy przyjemną powierzchnię, na której można położyć maluszka. Podkład doskonale ochroni przed zabrudzeniem łóżeczko, wózek lub przewijak.

Dostępne rozmiary: 60x60, 60x90
Opakowanie: 8 sztuk

Specjalnie dla sieci aptek Gemini zostały stworzone miękkie podkłady Protectiva Baby, dostępne w rozmiarach 60×90 (opak.: 35 szt.), 60×60 (opak.: 50 szt.) i 45×60 (opak.: 53 szt.)

Wkładki laktacyjne
Protectiva Mama

Wkładki laktacyjne Protectiva Mama to dyskretna i pewna ochrona dla kobiet karmiących.
Są lekkie i cienkie ( 3 mm), przepuszczają powietrze. Ich specjalny anatomiczny kształt idealnie dopasowuje się do linii ciała, umożliwia higieniczne przyklejenie wkładki w odpowiednie miejsce.
Miękka i delikatna warstwa wewnętrzna ze specjalnymi tłoczeniami szybko i równomiernie rozprowadza płyn wzdłuż wkładki, zwiększając jej chłonność. Zawarty we wkładzie chłonnym super absorbent szybko wchłania wilgoć i zatrzymuje ją wewnątrz, dając uczucie suchości.
Szeroka taśma samoprzylepna zapewnia utrzymanie wkładki we właściwym miejscu. Wkładka zapewnia komfort zarówno w dzień jak i w nocy.

 • super cienkie i lekkie
 • oddychające
 • anatomiczny kształt 3D idealnie dopasowuje się do ciała
 • delikatna warstwa zewnętrzna nie podrażnia skóry
 • miękki wkład wewnątrz wkładki szybko absorbuje wilgoć do środka
 • zastosowany superabsorbent wchłania i zatrzymuje wilgoć w środku
 • szeroka taśma utrzymuje wkładkę w odpowiednim miejscu
 • wygodnie, pojedynczo pakowane
 • na dzień i noc

  Kod produktu: PRO/WP  opakowanie: 60 szt.

Wkłady poporodowe Protectiva Pregna

Ten specjalny czas jaki doświadczają kobiety po porodzie wymaga poczucia komfortu i odpowiedniego zabezpieczenia. Zapraszamy do zapoznania się z wygodnymi wkładami poporodowymi Protectiva Pregna, które w pełni spełnią wymagania jakich oczekują mamy.