Z miłości do zwierząt stworzyliśmy linię produktów przeznaczonych specjalnie dla naszych pupili. Troszcząc się o zwierzęcych przyjaciół chcemy zapewnić im komfort i wygodę ale również zadbajmy o to, aby takie doświadczenia jak nauka czystości czy opieka nad chorym zwierzakiem i dla nas była komfortowa i nie sprawiała nam problemów. Dlatego polecamy produkty, które zapewnią komfort zarówno zwierzakom jak i ich opiekunom. Wszystkie nasze produkty są stworzone specjalnie dla zwierząt, są dla nich bezpieczne.

Podkłady
treningowe

Najlepsze rozwiązanie przy nauce czystości

Pięciowarstwowy podkład wykonany jest ze specjalnie zaprojektowanej włókniny odprowadzającej ciecz do wewnątrz, chłonnych włókien celulozy i szybko absorbujących płyn granulek. Spód podkładu stanowi wodoodporna warstwa, która zapobiega przesiąkaniu na zewnątrz.
Dla szybszego efektu wchłaniania we wkładzie chłonnym zastosowany jest superabsorbent, który zawiera ekstrakt z zielonej herbaty. Wyciąg jest produkowany z liści krzewu herbacianego Camellia Sinensis, gdzie 30-40% stanowią polifenole, tanina i garbniki, które ze względu na unikalny skład chemiczny działają bakteriobójczo i grzybobójczo.

Jako jedyni produkujemy podkłady dla zwierząt w Polsce. Surowce do produkcji pochodzą od najlepszych dostawców z Europy. Komponenty, których używamy są bezpieczne dla zwierząt i dla środkowiska.

kod: S/45/10

ilość sztuk: 10

op./karton: 20 op.

karton / paleta: 32

kod: S/60/10

ilość sztuk: 10

op./karton: 20 op.

karton / paleta: 24

kod: S/90/10

ilość sztuk: 10

op./karton: 16 op.

karton / paleta: 24

kod: S/45/30

ilość sztuk: 30

op./karton: 6 op.

karton / paleta: 32

kod: S/60/30

ilość sztuk: 30

op./karton: 6 op.

karton / paleta: 24

kod: S/90/30

ilość sztuk: 30

op./karton: 4 op.

karton / paleta: 32

Zobacz jak chłonie wilgoć podkład Spark

Toaleta / kuweta

Toaleta / kuweta Spark to unikalne na rynku rozwiązanie, które pozwala na zachowanie czystości otoczenia

Roll On – olejek ułatwiający naukę czystości 

Co zrobić aby mały domownik chciał się załatwiać w odpowiednim miejscu? Wychodzimy naprzeciw temu wyzwaniu i oferujemy olejek, którego specjalna formuła zachęca zwierzęta do przyjścia.  Aby  zapach przywabił pupila do wyznaczonego miejsca wystarczy tam zakreślić kilkucentymetrową linię olejku. Wygodny aplikator w formie kulki ułatwia to zadanie. Skoncentrowana formuła olejku wystarcza na dłuższy czas, aż do momentu wyrobienia nawyku u zwierzaka. 

Komplet dla pupila

komplet spark.front

Wszystko w jednym

Aby ułatwić właścicielom szczeniąt skompletowanie najbardziej potrzebnych elementów do treningu czystości spakowaliśmy nasze produkty w jeden, dostępny w sklepach zestaw.
Komplet zawiera:

Wiórki celulozowe

Wiórki celulozowe to idealne podłoże dla gryzoni oraz kotów, szynszyli czy królików.

Ich wyjątkowe cechy:

  • są naturalne i hipoalergiczne, nie pylą się

  • bez barwników i innych szkodliwych dodatków

  • są miękkie i doskonale chłonne, pochłaniają zarówno wilgoć jak i zapach

  • to produkt biodegradowalny.

Kontakt do działu handlowego